Apex Legends’ta yeni karakter tam bir Harley Quinn’e Dönüşüyor

Apex Legends’ın yeni karakteri, kendini ve çevresindekileri kıyamet gibi bir spirale sürüklüyor.Popüler çevrimiçi nişancı oyununa oyuncuları heyecanlandıracak yeni bir dövüşçü katılıyor. Respawn Entertainment, Cuma günü oyunun oynanabilir karakterler listesine katılacak olan yeni dövüşçüsünü tanıttı. Onun adı Alter ve Harley Quinn tarzında bir efsane olan Alter, oyunseverlere setleri arasına eklenen yeni bir güç olan boşluk tabanlı güçler getirecek. Aşağıda konuya ilişkin etkileyici bir video paylaşıldı.

Alter, Apex Legends‘ın yaklaşan 21. Sezonu Upheaval kapsamında gelecek bir dizi yeni eklemelerden sadece biri. Sezonun başında Solos modu geri dönüyor ve Haziran sonuna kadar Duos’un yerini alacak. Bu arada, Broken Moon haritası büyük bir yenilik geçiriyor, yeni görseller ve birkaç POI’nin yıkıcı yenilemesi ile tamamlanıyor. Respawn Entertainment, oyunla ilgili tüm değişiklikler hakkında EA’nın web sitesinde bir blog yazısında daha fazla ayrıntı paylaştı.

Apex Legends’ta yeni karakter tam bir Harley Quinn’e Dönüşüyor

Alter, maçlara kendi payına düşen bir kargaşa katıyor gibi görünüyor. Alter, efsanevi Örümcek Adam kötüsü Doktor Ock’ın teknolojik bilgeliği ile Harley Quinn’i birleştirdiğinizde ortaya çıkıyor. Onun ana numarası, haritada riftler oluşturmasına ve bunları çatışmalarda avantaj sağlamak için kullanmasına dayanıyor. Bence oldukça etkileyici görünüyor – ve görünüşe göre bunları mümkün olduğunca çok kargaşa yaratmak için kullanacak. Apex Legends‘ın bir sonraki Upheaval sezonu 7 Mayıs 2024’te kullanıma sunulacak.

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir battle royale tarzı nişancı oyunudur. Oyuncular, birbirleriyle rekabet ederek veya takım halinde çalışarak hayatta kalmak için savaşırlar. Oyun, farklı efsanelere sahip karakterlerin kullanılmasını sağlar ve her karakterin benzersiz yetenekleri ve oynanış tarzları vardır.

Oyuncular, haritada silah ve ekipman toplar, düşmanlarıyla savaşır ve son hayatta kalan veya son takım olarak kalma amacıyla mücadele ederler. Apex Legends, dinamik bir oyun deneyimi sunar ve strateji, hız ve beceri gerektirir.

Oyun, sürekli olarak güncellemeler ve yeni içeriklerle desteklenmektedir, bu da oyunculara sürekli olarak yeni şeyler deneme ve keşfetme fırsatı sunar. Apex Legends, geniş bir oyuncu kitlesi tarafından popülerlik kazanmış ve rekabetçi oyun sahnesinde önemli bir yer edinmiş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir